FURNITURE / Sofas / Sofa 12612013

nr 1261 2013

SOFA

late gustavian. Length: 190, wear, damages.

Sengustaviansk. Längd: 190

Condition: slitage, skador

2600

SEK 2600

Monday June 17 2019
at 19:07:01