MÖBLER / Soffor / Soffa 12612013
nr 1261 2013
Soffa
Sengustaviansk. Längd: 190
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:07:01
1.500 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr